Субота, 27.04.2024, 06:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Навчання в Польщі та за кордоном

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 255
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Візи та еміграція

Все про Шенгенську візу

На даний час 25 країн Європи є членами Шенгенської зони: Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія та Швеція. 

Ці країни прийняли уніфіковані правила в'їзду і короткострокового перебування на їх території - до 90 днів наюперіод 6 місяців, із моменту першого в'їзду на території однієї з країн-учасників шенгенської зони. Маючи візу Шенген - по переході пограничного контролю - можна свобідно рухатися по території всіх Держав шенгенської зони. Контроль на авіаційних пограничних переходах в нових державах Шенген був знесений з 30 березня 2008 року. 

Якщо віза видана, наприклад, польським консульством, то вона є дійсною для в’їзду і до Німеччини і до Франції  та пересування в усіх країнах, які підписали Шенгенську угоду. Однак, у виняткових випадках віза може обмежувати Вашу подорож лише деякими з Шенгенських країн. 

Є три основних типи Шенгенських віз: 

1) Аеропортна транзитна віза (тип «А»): для проміжної зупинки чи пересадки в аеропорту Шенгенської країни

2) Транзитна віза (тип «В»): для транзитної поїздки територією однієї чи кількох Шенгенських країн

3) Короткотермінова віза (тип «С»): для перебування в одній чи кількох країнах Шенгенської зони на на термін, який не перевищує 3 місяців впродовж 6-місячного періоду (90 днів впродовж 180 днів). 

Шенгенська віза не дає Вам можливості працювати легально або займатися будь-якими видами господарської діяльності. 

В ситуації, якщо із певних причин, Ви плануєте залишатись на довший період в країні-учасниці Шенгенської угоди, то Ви зобовязані подати документи на вироблення національної візи (тип «D») або дозвілу на проживання в обраній Вами країні.

Довгострокові національні візи дозволяють їх власникам на одноразовий, не первищуючи 5 днів, безвізовий транзит через територію інших країн шенгенської зони з метою прибуття до держави, яка видала візу типу D. Кожен наступний транзит через території інших держав Шенген, незалежно від мети, вимагає отримання транзитної візи

Потрібно знати, що шенгенські візи можуть бути видані для одноразового або багаторазового в’їзду. В кожному випадку краще просити багаторазову візу.

Щоб отримати Шенгенську візу, Вам необхідно звернутися із відповідною  заявою  до консульства країни, до якої ви плануєте  їхати.  Всі країни-члени шенген-зони використовують уніфіковану, тобто однакову форму заяви-анкети. В ситуації, якщо ви маєте на меті поїздити по декількох країнах – учасниць Шенгенської угоди, то візу Ви маєте просити в консульстві країни, на територію якої Ви потрапите одразу після перетину Шенгенського кордону.

Автор: Ірина Ковальчук

Категорія: Візи та еміграція | Додав: Iryna86 (27.10.2010)
Переглядів: 2492 | Теги: де зробити візу, освіта в Польщі, віза шенген, вироблення візи, віза до Польщі, навчання в Польщі, віза, консульство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Допомога ON-LINE
Контакти

   irynakovalchuk86
   oswita.pl@gmail.com
Погода

Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz