П`ятниця, 29.03.2024, 08:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Навчання в Польщі та за кордоном

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 255
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Публікації

Як отримати закордонний паспорт

Хіба кожному відомо, що виробити закордонний паспорт можна з 18 років. Так,  громадяни України, які досягли 18-річного віку, повинні  звернутися, із заявою про видачу закордонного паспорта громадянина України, до паспортної служби органу внутрішніх справ за місцем постійного проживання.

Після цього посадовим особам паспортної служби надається трьохмісячний термін на розгляд заяви громадянина про оформлення закордонного паспорту. В разі термінового виїзду за кордон, заяви розглядаються на протязі трьох робочих днів, але за Вам  коштуватиме дорожче.

Якщо громадяни України проживали, тільки на території однієї області протягом 5 років, до кримінальної відповідальності не притягувались, можуть оформити закордонний паспорт достроково на протязі десяти робочих днів.

 До Вашої уваги, перелік документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон :
(для осіб з 18 років)

1.    Паспорт громадянина України, фотокопія першої сторінки паспорта та сторінки з реєстрацією („пропискою”).
2.    Закордонний паспорт, проїзний документ дитини (якщо були раніше).

При втраті попереднього закордонного паспорта – додаткова квитанція на 62 грн. 40 коп. Оформлення другого закордонного паспорта – 60 грн. 17 коп. 
внесення відомостей про дитину: свідоцтво про народження дитини (оригінал та фотокопія) та 3 фото 3,5 х 4,5 см з 5 років.

3.    Іногороднім студентам фотокопія студентського квитка або залікової книжки.
4.   Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і фотокопія). Ваш ідентифікаційний номер.
Увага! Прізвище, ім’я, по батькові у довідці повинні бути ідентичні написаним на першій сторінці паспорта громадянина України.
5.    Два конверти з марками по Україні.
6.    Для чоловіків до 25-ти років: довідку з військомату (про те, що Ви не підлягаєте призову), (+ фотокопію посвідчення про приписку), або військовий квиток (+ фотокопія).
7.    Квитанції про сплату: 170 грн. + 150 грн. + 13 грн. 10 коп. + 10 грн. 28 коп. (бланки квитанції в ощадбанках).

Обов’язково – фотографування здійснюється при прийомі документів!

Потрібно знати, що від сплати державного мита звільняються    

                      1.    інваліди І-ІІ груп.

2.    особи віком від 16 до 18 років.

3.    чорнобильці І-ІІ категорій, а також чорнобильці ІІІ-ІV категорій, якщо вони постійно проживають на зараженій території.

4.     учасники бойових дій сплачують 50% держмита.

Після цього оформлюєте довідку про несудимість, берете довідку з військкомату (якщо хлопець) і робите потрібну кількість фотокопій. Хто не бажає брати на себе зайвий клопіт з оформленням довідки про несудимість, може доплатити ще 20 грн. 20 коп.і цей клопіт візьме на себе ВГІРФО. 

Зібравши документи, потрібно оплатити державне мито. При чому, сума державного мита залежить від строку оформлення документа. Найдовший термін – до 30 днів. В цьому випадку сума державного мита складає 170 грн. Скоротити строк отримання паспорта можна до трьох днів, заплативши 830 грн. 75 коп.

Однак, це ще не все з оплатами.  Крім держмита, Ви маєте оплатити вартість бланка паспорта у розмірі 150 грн.

До Вашої уваги вартість послуг за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

до 30 календарних діб – 343,38 грн., в тому числі:  держмито – 170,00 грн, за послуги ДІТ МВС України – 13,10 грн, за послуги служби ДДГІРФО МВС України –10,28 грн., вартість бланка паспорта – 150 грн.,

додаткові послуги: 62,4 грн – при втраті попереднього закордонного паспорта, 60,17 грн – при залишенні в користуванні попереднього закордонного паспорта, 18,63 грн. – при внесенні даних про дітей у закордонний паспорт; 

до 10 робочих діб – 674,58 грн.:  держмито – 340 грн, за послуги ДІТ МВС України МВС України – 26,20 грн, за послуги служби ДДГІРФО МВС України – 158, 38 грн, вартість бланка паспорта – 150 грн.,

додаткові послуги: 49,62 грн – при втраті попереднього закордонного паспорта, 60,17 грн – при залишенні в користуванні попереднього закордонного паспорта, 18, 63 грн – при внесенні даних про дітей у закордонний паспорт; 

до 3 робочих діб – 830,75 грн.:  держмито – 340 грн, за послуги ДІТ МВС України – 26,20 грн, за послуги служби ДДГІРФО МВС України – 314,55 грн, вартість бланка паспорта – 150 грн.,

додаткові послуги: 374,43 грн – при втраті попереднього закордонного паспорта, 60,17 грн – при залишенні в користуванні попереднього закордонного паспорта, 41,12 грн – при внесенні даних про дітей у закордонний паспорт.

 Далі бажано прийти до ВГІРФО з пакетом документів раніше, принаймі за пару годин до відкриття, щоб встигнути потрапити на прийом до інспектора. Потрапивши на прийом треба буде сфотографуватися і заповнити заяву-анкету.

 У день, коли закордоний паспорт повинен бути вже готовий, потрібно знову прийти до ВГІРФО, дочекатися своєї черги і тоді можна його отримати. 

  

Категорія: Публікації | Додав: Iryna86 (01.12.2010)
Переглядів: 4654 | Коментарі: 1 | Теги: закордонний паспорт, як отримати закордонний паспорт, оформлення закордонного паспорта | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 1
1 КЕНГ  
0
ККККККККККККККККООООООООООООООООООЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИИИИИИ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Допомога ON-LINE
Контакти

   irynakovalchuk86
   oswita.pl@gmail.com
Погода

Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz